O NAS

Firma "Wytwarzanie Artykułów z Lin i Drutu" istnieje na rynku ogrodzeń od 1989 roku. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości siatek ogrodzeniowych (ocynkowanych, powlekanych PCV), bram (uchylnych, samonośnych, przesuwnych), oraz elementów ogrodzeń (słupy, segmenty).

Poza produkcją świadczymy usługi z zakresu montażu i grodzenia, zarówno odbiorców indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Firma jest zarówno producentem elemetów ogrodzeń jak i bezpośrednim wykonawcą zleceń, ich ceny są więc elastyczne i zależą od idywidualnych zamówień. W zakres usług firmy wchodzi również transport materiałów na miejsce wskazane przez klienta.

NASZE USŁUGI
SIATKI OGRODZENIOWEicon

Wykonujemy siatki ogrodzeniowe z drutu ocynkowanego, oraz powlekanego PCV. Grubość drutu, kolor siatki oraz rozmiary określane są indywidualnie.

BRAMY OGRODZENIOWE

W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju bramy (standardowe, samonośne, uchylne). Rodzaje i wymiary wykonywane są na zlecenie klienta.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ OGRODZEŃ

Świadczymy usługi z zakresu produkcji i montażu ogrodzeń metalowych. Odbiorcami naszych usług są zarówno klienci prywatni, przedsiębiorcy jak i podmioty publiczne.

GRODZENIE OBIEKTÓW SPORTOWYCH

Przedsiębiorstwo posiada bogate doświadczenie w kompleksowym wykonywaniu usług ogrodzeniowych boisk sportowych oraz obiektów użyteczności społecznej.

Wytwarzanie Artykułów z Lin i Drutu Andrzej Wiśniewski,
ul. Gościnna 21, 87-100 Toruń tel. 56 648 91 59, kom. 508 206 097.